صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل امور فناوری وزارت نفت از مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم تقدیر و تشکرنمود

شکوفایی و اعتلای کشور پهناور ایران اسلامی ، مرهون خلاقیت و پشتکار مدیران و متخصصین است.
مدیر کل امور فناوری وزارت نفت از مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم تقدیر و تشکرنمود.
در راستای ارتقاء سطح ارتباطات و تعاملات سازنده با مراکز دانش بنیان ، استارت آپ ها ، فعالان عرصه نواوری و فناوری و... کشور ، دکتر عرفان ریاحی سامانی مدیر کل امور فناوری وزارت نفت از همکاری و همراهی ارزشمند مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های گردهمایی مربوطه در تهران تقدیر و تشکر نمودند.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ،دکتر عرفان ریاحی سامانی مدیر کل امور فناوری وزارت نفت همزمان با موفقیت آمیز گردهمایی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های فعال در حوزه صنعت نفت ، از تلاش و زحمات صادقانه مدیرعامل و مجموعه خدوم این شرکت درجهت پیشرفت و توسعه صنعت نفت و دستیابی به اهداف و برنامه های دانش پایه در سایه حمایت از این همایش ملی تقدیر نموده و شرکت پالایش گاز سرخون و قشم را الگویی بارز در زمینه رشد و شکوفایی برنامه های پژوهشی ، علمی و... با تبلور و خلاقیت و نواوری کارکنان متخصص و توانمندی این شرکت در کشور بر شمردند.
در خاتمه دکتر عرفان ریاحی سامانی مدیر کل امور فناوری وزارت نفت افزود : دستاوردهای ماندگار و ارزشمند در سطح کشور و بالاخص صنعت نفت و گاز همواره مرهون افکار بلند ، خلاقیت و پشتکار مدیران و متخصصین گرانقدری همچون مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم بوده که با بکارگیری تمام توان و ظرفیت های داخل کشور ، یکی از ابزارهای اساسی و پیشرفت مهم را سرلوحه کار خود قرار داده و در ترسیم آینده این مرز و بوم تلاش می کنند.


٠٩:٤٧ - 1398/12/13    /    شماره : ٨٩١٥    /    تعداد نمایش : ٦٢٩خروج
تصاویر منتخب