صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور نماینده محترم مردم مجلس شورای اسلامی بندرعباس در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

حضور نماینده محترم مردم مجلس شورای اسلامی بندرعباس در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم
نشست دکتر آرامی و هیئت همراه جهت بررسی مسائل و نیازهای اساسی اهالی روستای نانگ با مدیر عامل شرکتهای تابعه ملی گاز ایران و نفت در استان برگزار گردید.
به گزارش خبر واحد روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم دکتر آرامی نماینده محترم مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی ضمن آغاز هفته دولت وگرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و همچنین روزکارمند از تلاش و همت همه کارکنان شاغل در این شرکت تقدیر و تشکر بعمل آورده و روز کارمند و هفته دولت را تبریک عرض نمودند.
در این نشست مهندس نوروزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین اظهار داشت: شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در راستای ارزشهای سازمانی و اهمیت اجرایی برنامه ها و فعالیت های مسئولیت اجتماعی همواره پیشرو انجام اقدامات طبق دستور العمل ها و بخشنامه ها جهت رفاه ساکنین روستاهای اطراف بوده است.
این مقام مسئول در خصوص همکاری و همراهی در پروژه های اختصاص یافته مسئولیت اجتماعی بیان داشت : پس از تصویب هزینه پروژه ها و فعالیت ها توسط وزارت نفت ، شرکت پالایش گاز سرخون و قشم اقدام به پیگیری و انجام مکاتبات با سازمانها و ارگانهای ذیربط جهت معرفی نماینده و بررسی پروژه ها در دستور کار خود قرار داده است.
در این نشست با ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در زمینه آب رسانی به روستای نانگ و بررسی و رفع مشکلات و بهبود در روند اجرایی نمودن طرح زیر ساخت آبرسانی به این روستا با حضور دکتر آرامی نماینده محترم مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل آب منطقه ای استان، شورای اسلامی و دهیاری روستای نانگ بحث و تبادل نظر صورت گرفت.


١٢:٢١ - 1399/06/16    /    شماره : ١٢٠٢٤    /    تعداد نمایش : ٨٩خروج
تصاویر منتخب