صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

کسب تندیس نقره ای در چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی وزارت نفت توسط شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

مسئولیت اجتماعی راهکاری اساسی و موثر برای بهبود شرایط جامعه
کسب تندیس نقره ای در چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی وزارت نفت توسط شرکت پالایش گاز سرخون و قشم
چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت با هدف تقویت نگاه تحلیل گرانه و عملیاتی و گزارش اقدامات شرکت های فعال در حوزه نفت و گاز کشور به جهت ارزیابی عملکرد در حیطه مسئولیت اجتماعی در سالجاری برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، مهندس محمدحسین نوروزی مدیر عامل این شرکت بیان داشت: مسئولین و کارکنان خدوم و تلاشگر این شرکت همواره با همت و عزم راسخ به جهت توسعه و ایفای مسئولیت اجتماعی و وظیفه همگانی و انسانی خود در راستای تولیدپایدار پیشرو بوده و بدنبال آن سهیم شدن در توسعه و رفاه جامعه با فراهم‌آوری انرژی پاک مورد نیاز در سطح استان و کشور ، بعنوان مأموریت اصلی این شرکت به شمار می‌آید که مستلزم مسئولیت‌پذیری اجتماعی است.
وی در ادامه افزود: یکی از اهداف این شرکت در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی در سال "رونق تولید" حمایت از توان متخصصان و نخبگان کارآزموده و همچنین تولیدات شرکت های داخلی توانمند بوده، و همواره سعی کرده با رعایت ضوابط و مقررات اداری، تجهیزات و نیازهای پالایشگاه در بخش های مختلف را از شرکت های داخل کشور تامین کند، تا شاهد موفقیت های ارزشمند و رونق تولید درسطح کشورباشیم.
مدیرعامل شرکت پالایش گاز پالایش گاز سرخون و قشم تاکید کرد: این پالایشگاه همواره از توان و کسب و کار نیروهای بومی استان هرمزگان و همچنین کشور در زمینه های خدماتی ، تولیدی ، فنی و... در راستای توانمندسازی شرکت های داخلی ،حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، آموزش کارآفرینی و خلاقیت برای جوانان منطقه و... استفاده می کند. که بدنبال آن موجب پیشرفت و توسعه اقتصاد و همچنین رونق تولیدات داخلی شده است.
خاطرنشان می سازد: از سوی مشاور اجتماعی وزیرنفت از زحمات و تلاش بی شائبه مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم و کارکنان این شرکت با توجه به عملکرد خوب و حضور فعال و چشمگیر در حوزه مسئولیت های اجتماعی با اعطاء تندیس نقره ای و لوح افتخار تقدیر بعمل آمد.


١٥:٢٤ - 1398/07/01    /    شماره : ٥٩٤٥    /    تعداد نمایش : ١٧٣خروج
تصاویر منتخب