صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

برگ زرین دیگری در افتخارات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم رقم خورد .

برگ زرین دیگری در افتخارات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم رقم خورد .
شركت پالايش گاز سرخون و قشم مقام برتر در جشنواره شهید رجایی را کسب نمود.
استاندار هرمزگان از مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم دربیست و دومین جشنواره شهید رجایی تقدیر نمود.
بیست و دومین جشنواره شهید رجایی همزمان با هفته دفاع مقدس و کرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی بالاخص دولتمردان رجایی و باهنر با حضور استاندار هرمزگان ، مقامات و مدیران ارشد استان ، فرماندهان نظامی و انتظامی به میزبانی استانداری هرمزگان و با همکاری شرکت پالایش گاز سرخون و قشم شهریورماه سالجاری در محل سالن اجتماعات امام سجاد(ع) شهرک فجرگاز برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، طی ارزيابي های صورت گرفته ازعملکرد و سنجش سطح كيفي و كمي فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در دستگاه هاي اجرايي استان هرمزگان در سال 1397 و در راستای دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت کشور، شرکت پالایش گاز سرخون و قشم به جهت ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مردم مقام برتر در خصوص تعامل بین بخشی و فرابخشی را به خود اختصاص داد.
طی بیست و دومین جشنواره شهید رجایی : دکترهمتی استاندار هرمزگان با اشاره به سیره و مبانی رفتاری و اخلاقی شهیدان رجایی و باهنر، تصریح کرد: این دو شهید بزرگ ، نام نیک از خود به یادگار گذاشته اند. که در این دولت نیز فرصت نصیب دولتمردان و کارکنان دولت شده که بخواهند در مسیر این شهداء گام های بسزایی در جهت رشد و شکوفایی میهن اسلامی ایران بردارند.
خاطرنشان می سازد : در خاتمه بیست و دومین جشنواره شهید رجایی دستگاه های اجرایی برتر در زمینه های مختلف اجرایی ، صنعت ، فرهنگی ، مذهبی و... معرفی گردیده و دکتر همتی استاندار هرمزگان از زحمات و تلاش های ارزشمند مهندس نوروزی مدیرعامل و مجموعه تلاشگر و خدوم شرکت پالایش گاز سرخون و قشم بعنوان دستگاه برتر در خصوص تعامل بین بخشی و فرابخشی در جهت خدمت رسانی به مردم کشور بالاخص استان هرمزگان با اعطای لوح تقدیر و تشکرنمودند.


١٠:٥٨ - 1398/07/09    /    شماره : ٦٠٦٤    /    تعداد نمایش : ٢٧٨خروج
تصاویر منتخب