صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

کنگره ملی شهدای کارگری به میزبانی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم برگزار گردید.

کنگره ملی شهدای کارگری به میزبانی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم برگزار گردید.
اقتدار بسیجی و فرهنگ ازخودگذشتگی در مجموعه بسیج کارگری استان هرمزگان حاکم است.
همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس یادو خاطره شهدای انقلاب اسلامی و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهید ، کنگره ملی شهدای کارگری با حضور مقامات ارشد استانی ، فرماندهان بسیج و سپاه ، فرماندهان و بسیجیان ادارات ، خانواده معزز شهیدان ، جانبازان ،ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس مهرماه سالجاری در محل سالن اجتماعات امام سجاد(ع) شهرک فجر برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت طي سخناني شهدا را گنج های جاودان تاریخ انقلاب دانستند و افزودند شهداء با دلاوری ها، رشادت ها خود توانستند عزت، امنیت واقتدار امروز كشور را به ارمغان آورند.
ايشان در ادامه با تاکید بر ضرورت حرکت در مسیر شهدا تصريح نمودند: همانگونه كه مقام معظم رهبری مدظله العالی فرموده اند: امروز زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا، کمتر از شهادت نیست و باید در این راه محکم و استوار گام برداشت. شهدا با خون خود انقلاب را بیمه کردند و امروز وظیفه ماست تا در مقابل این همه جانفشانی ها ، راه آنان را ادامه داده و ياد آنان را گرامی بداریم.
در ادامه این مراسم سرهنگ امیری جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد(ع)استان هرمزگان اظهار کرد: اگر رشادت ها، ایثارگری و دلاورمردی های شهدا، جانبازان از این مرز و بوم در مقابل تجاوز ناجوانمردانه دشمن نبود، امروز ما نمی توانستیم در امنیت و آسایش زندگی کنیم دراین صورت بایستی قدردان این عزیزان باشیم که با رشادت ها و از جان گذشتگی های خود امنیت و آرامش را برای میهن عزیزمان فراهم ساختند.
امیری در ادامه با بیان این مطلب که اگر جوانان امروز نیز آن زمان را درک می کردند در دفاع از میهن از هیچ مجاهدتی دریغ نمی کردند افزود: شهدا،جانبازان و ایثارگران قهرمانان این مرز و بوم هستند و امیدوارم دعایشان همیشه بدرقه راه ما برای هرچه بهتر خدمت کردن به مردم عزیز و شهید پرور باشد.
خاطرنشان می سازد در خاتمه از خانواده های معزز و معظم شهدای کارگری استان هرمزگان ،جانبازان ، ایثرگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با اعطای هدایا و لوح به رسم یادبود تقدیر بعمل آمد.


١٤:٠٩ - 1398/07/09    /    شماره : ٦١٠٧    /    تعداد نمایش : ٢٩٢خروج
تصاویر منتخب