صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

ديدار مدیران و جمعی از مسئولین شرکتهای گازی مستقر در استان هرمزگان با نماينده ولي فقيه و امام جمعه بندرعباس

ديدار مدیران و جمعی از مسئولین شرکتهای گازی مستقر در استان هرمزگان با نماينده ولي فقيه و امام جمعه بندرعباس
در راستای ارتقاء سطح تعاملات و ارتباطات سازنده با دستگاه های نظارتی و حاکمیتی مستقر در استان ، مهندس محمدحسین نوروزی مديرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم بهمراه گودرزی مدیرمنطقه شش عملیات انتقال گاز و جمعي از مسئولين با حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده نماينده ولي فقيه و امام جمعه شهرستان بندرعباس در روز دوشنبه مورخه 08/07/98 ديدار نمودند .
به گزارش خبرنگار روابط عمومي شركت پالايش گاز سرخون و قشم ، مهندس محمد حسین نوروزی مديرعامل این شرکت در ابتداي اين جلسه ضمن گرامیداشت رشادت ها و جانفشانی شهدای هشت سال دفاع مقدس ، در ادامه به ارائه گزارش مختصري از فعاليتهاي بخشهاي مختلف شركت پرداختند.ايشان هدف از اين جلسه را بهره مندي مسئولين صنعت گاز مستقر در منطقه از بيانات و رهنمودهای نماينده محترم ولي فقيه دانستند و در ادامه با اشاره به موضوع تحريم دشمنان،افزودند كه بحمدالله با كمك الهي و با همت كاركنان تلاشگر شركت وبهره مندي از توان شركتهاي داخلي توانسته ايم وابستگي هاي به كشورهاي بيگانه را برطرف نمائيم.
مهندس نوروزی درادامه افزودند : این شرکت همانگونه که با همت و تلاش کارکنان تلاشگر خود در راستای اقتصاد مقاومتی و بدنبال آن استمرار و تولیدپایدار در صنعت گاز کشور اقدامات بسیار ارزنده ای انجام داده است ، در کنار برنامه های عملیاتی اقدامات و فعالیتهای فرهنگی ، اجتماعی ، مذهبی و... در سطح سازمان و بالاخص در سطح استان و کشور و بدنبال همکاری ها و مشارکت های متعددی با نهادها و سازمانهای اجرایی و ... صورت گرفته که این شرکت همواره در تمامی جبهه های مقاومتی و همچنین درترویج و توسعه برنامه های فرهنگی ، اجتماعی و ... پیشرو بوده است.
در ادامه نماينده ولي فقيه و امام جمعه شهرستان بندرعباس ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی اظهار داشتند: صنعت نفت و گاز در کشور بعنوان یک سرمایه ملی بوده و هیچ جایگزینی نیز برای این صنعت وجود نخواهد داشت و از این رو با توجه به تحريماتي كه درحال حاضر در كشور وجود دارد، بحمدلله توفيق اين شركت در بحث خودكفائي و همچنین در تمامی صحنه ها و جبهه های اقتصادی كالا موجب خرسندي و افتخار است و زحمات ارزشمند مدیریت و متخصصان توانمند و كاركنان تلاشگر اين شركت شايسته تقدير مي باشد.
در ادامه این نشست حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده ، از زحمات و تلاش های بی شائبه مدیریت و کارکنان خدوم مجموعه شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در راستای خدمت رسانی به مردم و بالاخص استان هرمزگان تقدیر و تشکر نموده و اظهار داشت که آماده هرگونه همکاری و کمک در زمینه های مختلف کاری و فرهنگی با مجموعه آن شرکت خواهند بود.


١٥:٤٥ - 1398/07/10    /    شماره : ٦١٠٨    /    تعداد نمایش : ٣٠٨خروج
تصاویر منتخب