صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

توان همه جانبه کارکنان صنعت گاز در راستای استمرار و تولید پایدار درسطح کشور


توان همه جانبه کارکنان صنعت گاز در راستای استمرار و تولید پایدار درسطح کشور

مهندس محمدحسین نوروزی مديرعامل شرکت پالايش گاز سرخون و قشم از آمادگی همه جانبه این شرکت برای تولید پایدار و حداکثری گاز در روزهای سرد در سالجاری خبرداد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، مهندس محمدحسین نوروزی با اعلام آمادگي همه جانبه براي استمرارتوليد گاز تصریح کرد: با اقدامات انجام شده در عملیات تعمیرات اساسی و تأمین قطعات یدکی و تمهیدات مورد نیاز، با یاری خداوند متعال و تلاش همکاران خدوم این شرکت امادگی کامل بمنظور تولید پایدار و حداکثری گاز در فصول سردسال پیش رو مهیا می باشد.
ایشان در ادامه افزود : در راستای استمرار و تولید پایدار در سطح صنعت گاز کشور و با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال جاری و همچنین با همت والای کارکنان توانمند خطه جنوب کشور در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم با برنامه ریزی و هماهنگی های صورت گرفته برای سال جدید روند مناسبی در عرصه خدمت رسانی به میهن اسلامی را خواهد داشته و گرمابخش خانه های هموطنان عزیز می باشند.
مهندس نوروزی با اشاره به شعار رونق تولید ، توجه به تولید در داخل کشور است، تصریح کرد: در زمینه تامین قطعات از طریق شرکت های سازنده داخل، اقدامات موثری انجام شده است که به دنبال این امر مهم توانسته ایم با همت و درایت متخصصان و کارشناسان توانمند و باتجربه این شرکت در حال حاضر، پروژه های عظیمی در سطح ملی در عرصه خودکفایی وخواتکایی در پالایشگاه گاز سرخون حدود 80 درصد قطعات را از طریق سازندگان داخلی تامین نمائیم.
وی در خاتمه بیان کرد: امیدوار هستیم بحول الهی وبا عزم همه جانبه کارکنان این شرکت در فصل سرد پیش رو نیز؛ پالایشگاه گاز سرخون همچون سال هاي گذشته به تبع شرکت ملي گاز ايران با حداکثر ظرفیت در مدار تولید قرار داشته و به رسالت مهم خود جامه عمل بپوشاند.


١٠:٣٣ - 1398/07/28    /    شماره : ٦٤١٩    /    تعداد نمایش : ٣٤٩خروج
تصاویر منتخب