صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم افزود : با بهره گیری نیروهای توانمند و متخصص از روش های نوین و استراتژیک پدافندی ، بايد ارتباطاتمان را براي انتقال تجربه، بيشتر كنيم.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم افزود : با بهره گیری نیروهای توانمند و متخصص از روش های نوین و استراتژیک پدافندی ، بايد ارتباطاتمان را براي انتقال تجربه، بيشتر كنيم.
توانمندشدن نیروها می‌تواند در نگهداری از تاسیسات صنعت نفت و گاز یک سازمان را به اوج برساند
همواره در پالایشگاه های گازی کشور در راستای جلوگیری و مقابله با هرگونه حملات سایبری در سیستم های مربوطه ، با همت و عزم راسخ متخصصان توانمند و جوانان نخبه از روش های نوین حفاظتی، دفاع سایبری و پدافند غیرعامل در حفاظت از تاسیسات صنعت عظیم نفت و گاز در منطقه جغرافیایی خطه جنوب کشور مورد استفاده و بهره گیری کارکنان قرار می گیرد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت با اشاره به اهمیت تاسیسات پالایشگاه گاز سرخون در تولید انرژی پاک مورد نیاز کشور و خدمت رسانی به هموطنان در استان های جنوب و جنوب شرق کشور، تصریح کرد: کارکنان خدوم و پرتلاش این شرکت در تمامی بخش های مختلف تاثیرگذاربوده و انتظار داریم همچنان با صلابت و تاسی از آرمان های انقلاب اسلامی در راه حفاظت از ارزش های سازمانی گام های بسزایی در پیشبرد و تحقق اهداف و برنامه های سازمان و همچنین به جهت نگهداری و حفاظت از اموال در سطح صنعت نفت و گازبردارند.
نوروزی با بیان اینکه بهره گیری از کانال های حفاظتی در تاسیسات صنعت نفت و گاز بسیار فرهیخته و امر مهمی مهم تلقی گردیده و بر اساس وظیفه ای که بر دوش مدیران و کارکنان خدوم و تلاشگر این صنعت گذاشته شده تا نسبت به انجام ماموریت ها و حفاظت از اموال و تاسیسات سازمان مبادرت ورزند، گفت: ما بایستی عملکرد ارزشمند و تاثرگذار همکاران زحمتکش این صنعت را مد نظر گرفته و در اولویت های اساسی قرار دهیم .
مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در خاتمه تاکید کرد: هریک از کارکنان صنعت نفت و گاز کشور بعنوان چشم و گوش سازمان هستند و با اجرای کامل وظایف و مسئولیت های محوله، مسیر حرکت و پیشرفت به سمت تحقق اهداف و مأموریت های سازمان دربخش های مختلف هموار خواهد شد.


١٤:١٢ - 1398/08/11    /    شماره : ٦٥٨٨    /    تعداد نمایش : ٣٧٩خروج
تصاویر منتخب