صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری حلقه صالحین مدیران و مسئولین شرکت پالایش گاز سرخون و قشم بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج

امروز صدور انقلاب با تفکر بسیجی اتفاق افتاده است
برگزاری حلقه صالحین مدیران و مسئولین شرکت پالایش گاز سرخون و قشم بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج
همزمان با دومین روز از گرامیداشت هفته بسیج و در راستای گرامیداشت یادو خاطره رشادت ها و فداکاری های شهدای بسیجی بالاخص صنعت نفت در طول جنگ تحمیلی ، حلقه صالحین مدیران و مسئولین به نام و یاد شهید گرانقدر سیدعبدالوهاب راهبر از کارکنان بسیجی و مخلص شرکت پالایش گاز سرخون و قشم با حضور مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت روز شنبه مورخه 02/09/98 در محل سالن کنفرانس اداره مرکزی برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت ضمن عرض تبریک بمناسبت هفته بسیج به خانواده معظم شهدا ، جانبازان ، ایثارگران ، بسیجیان و جهادگران عرصه سازندگی اظهار داشت : کارکنان بسیجی این شرکت در عرصه های مختلف خدمت رسانی قوی تر از گذشته در راستای خدمت رسانی و استمرار تولید پایدار در سطح صنعت گاز کشور ظاهر شده اند.
وی درادامه افزود : رسالت مهم بسیج افزایش بصیرت در جامعه و آگاهی مردم در برابر توطئه های دشمنان و جنگ نرم آنان بوده ، و در جمع مدیران و مسئولین بسیجی و خدوم این شرکت بیان داشت : الگو برداری از فرهنگ بسیجی در این برهه زمانی لازم و ضروری برشمردند.
ایشان در ادامه سخنان خود به تشریح برنامه های بسیج شرکت پالایش گاز سرخون و قشم پرداخت و گفت: علاوه بر وظایف عملیاتی این شرکت ، محوریت برنامه ها و ماموریت های فرهنگی بسیج پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی، ترویج فرهنگ غني اسلامي و ايثار در میان همكاران، خانواده های کارکنان و فرزندان آنان به عنوان آینده سازان کشور بوده که منطبق بر بیانیه گام دوم انقلاب است.
در ادامه این نشست هریک از معاونین و روسای واحدهای مختلف در خصوص برنامه ها و فعالیت های جهادی کارکنان بسیجی و تلاشگر این شرکت در عرصه های خدماتی ، فرهنگی ، توسعه و تجهیز ... گزارش مختصری ارائه نمودند.


١٥:٤٦ - 1398/09/03    /    شماره : ٧١٥٩    /    تعداد نمایش : ١٨٣خروج
تصاویر منتخب