صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

آموزش و فرهنگ سازی در حوزه پدافند غیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم بعنوان پایه های اساسی و ارکان مهم سازمان تلقی می گردد.

آموزش و فرهنگ سازی در حوزه پدافند غیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم بعنوان پایه های اساسی و ارکان مهم سازمان تلقی می گردد.
آموزش و فرهنگ سازی در حوزه پدافند غیر عامل با همکاری و مساعدت تمامی واحدها در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم برنامه ریزی و اجرا می گردد..
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، مسلم علیمحمدی، رئیس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران این شرکت اظهار کرد: بنا بر رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی، مسئله پدافند غیرعامل مربوط به زمان خاصی نیست و در طول زمان و همیشگی بوده ، و از این رو پدافند غیرعامل در پایداری ملی کشور و تسهیل در مدیریت در شرایط تهدید احتمالی دشمن بسیار مهم است.
علیمحمدی بیان داشت : طی این مدت، برنامه های متعدد و ویژه ای در سطح پالایشگاه در حال برگزاری بوده که شامل تمرین ها و مانورهای متعدد عملیاتی، کارگروه های آموزشی، جلسات و نشست های تخصصی و اختصاصی و درج شعار هفته پدافند در سربرگ نامه ها و مکاتبات اداری است.
وی در ادامه تاکید کرد: شعار امسال در حوزه پدافند غیر عامل" پدافند غیرعامل، مقاومت و بازدارندگی با رونق تولید است" تحقق این شعار نیازمند رشد فرهنگ پدافند غیرعامل در تمامی سطوح سازمانی بوده که باید مورد توجه قرار گیرد.
رئیس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ادامه داد: فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در پیشبرد اهداف و برنامه های پدافند غیر عامل هر سازمان ضروری است و لزوم بیشتر به حفظ سرمایه های موجود و طرح های توسعه را با رعایت ملاحظات پدافند غیرعامل را دوچندان می کند.
خبرنگار روابط عمومی خاطرنشان ساخت : باید سطح آشنایی بیشتر کارکنان در زمینه پدافند غیرعامل فراهم شود، و با توجه به ضرورت و اهمیت موضوع، باید نسبت به آموزش و فرهنگ سازی در حوزه پدافند غیرعامل با همکاری و مساعدت واحدهای مربوطه بالاخص آموزش در طول سال و بصورت متدوالی بیشتر کار و تلاش شود.


١٠:٢٤ - 1398/10/11    /    شماره : ٧٩٥٦    /    تعداد نمایش : ١٨٤خروج
تصاویر منتخب