صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیریت و برنامه ریزی مناسب در حوزه HSE یکی از مهم‌ترین گزینه‌های رشد یک سازمان است

مدیریت و برنامه ریزی مناسب در حوزه HSE یکی از مهم‌ترین گزینه‌های رشد یک سازمان است
ارزيابي و مميزي HSE درشركت پالايش گاز سرخون و قشم

در راستاي ارزيابی ، بررسی و ارتقا عملكرد HSE شركت هاي پالايشی گاز کشور ، بازديد و مميزي HSE از شركت پالايش گاز سرخون و قشم ، توسط تيم كارشناسي مديريت هماهنگي و نظارت بر توليد شركت ملي گاز ايران در بهمن ماه سالجاری انجام پذيرفت.
به گزارش خبرنگار روابط عمومي شركت پالايش گاز سرخون و قشم ، مسلم علیمحمدی رئیس بهداشت ، ایمنی و محیط زیست این شرکت بیان داشت : بر اساس برنامه ريزي انجام شده توسط مسئول HSEمديريت هماهنگي و نظارت بر توليد شركت ملي گاز ايران، كليه پالايشگاههاي گازي كشور تا پايان سال 98 توسط تيم مميزي مورد بررسي و بازديد قرار گرفته و پس از آن كليه شركت ها موظف به رفع عدم انطباق هاي مشاهده شده بر اساس زمانبندي ارائه شده در گزارش بازديد مي باشند.
علیمحمدی در ادامه افزود : تيم مميزي ضمن بازديد ميداني از سايت عملياتي و حضور در واحد ايمني و آتش نشاني و بخش محيط زيست ، روشهاي كاري، مستندات و فعاليت هاي انجام شده وميزان انطباق عملكرد بخش هاي مختلف واحد HSEبا قوانين و مقررات ابلاغ شده را مورد پايش ومميزي قرار دادند.
خاطر نشان می سازد : در پايان اين بازديد در جلسه اختتاميه با حضور معاونين ، روسا و مسئولین بخش های مختلف HSE ، نقاط قوت و قابل بهبود توسط گروه ممیزی عنوان گردید.


١١:٠٠ - 1398/12/06    /    شماره : ٨٨٢٨    /    تعداد نمایش : ٧٩خروج
تصاویر منتخب