صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

دومين كميته سلامت شركت پالايش گاز سرخون و قشم در سال 98 با عنوان كرونا ويروس جديد برگزار گردید.

دومين كميته سلامت شركت پالايش گاز سرخون و قشم در سال 98 با عنوان كرونا ويروس جديد برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار واحد روابط عمومی دومين كميته سلامت شركت پالايش گاز سرخون و قشم در سال 98 با عنوان كرونا ويروس جديد (Covid-19) در تاريخ 5/12/98 با حضور مسئولين بهداري و بهداشت صنعت نفت منطقه هرمزگان ، مديرعامل و مسئولين در سالن کنفرانس اين شركت برگزار گرديد.
در اين جلسه مسلم علیمحمدی رييس HSE شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ضمن تشریح اقدامات انجام شده در راستاي پيشگيري از شيوع ويروس كرونا در این مجموعه راهكارهاي جلوگيري از انتشار ويروس و تمهيدات مورد نياز را مطرح نمودند. همچنين در اين جلسه مقرر گرديد اقداماتي از جمله تعطيلي كليه اماكن ورزشي در سطح شهرك فجر، لغو برنامه هاي فرهنگي، اطلاع رساني و آموزش به خانواده ها و كاركنان جهت كاهش تردد در سطح شهر و خودداري از مراجعه بدون ضرورت به درمانگاه شهرك فجر صورت پذيرد.
خبرنگار این شرکت افزود: به منظور حصول اطمينان و ايجاد آرامش فكري و رواني كاركنان و خانواده هاي آنان مقرر شدتجهيزات لازم در راستاي پشتيباني و تقويت بهداري شهرك فجر جهت مراجعه افراد بيمار با مشكلات تنفسي با همكاري معاونت پشتيباني پالايشگاه تهيه و در اختيار بهداري قرار گيرد.
لازم به ذكر است معاون بهداشتي و درماني منطقه هرمزگان دکتر کرباسچی ضمن ارائه توضيحاتي در خصوص ويروس کرونا بهترين راه پيشگيري از ابتلا را رعايت بهداشت فردي عنوان نمود.


١٠:١٤ - 1398/12/10    /    شماره : ٨٨٦٠    /    تعداد نمایش : ٢٧٣خروج
تصاویر منتخب