صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

کسب مقام برتر در ارتباطات بخشی ،فرا بخشی و مردمی

کسب مقام برتر در ارتباطات بخشی ،فرا بخشی و مردمی
استاندار هرمزگان از مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم دربیست و سومین جشنواره شهید رجایی تقدیر نمود.
بیست وسومین جشنواره شهید رجایی همزمان با هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با حضور استاندار هرمزگان ، مقامات و مدیران ارشد استان ، فرماندهان نظامی و انتظامی به میزبانی استانداری هرمزگان و با همکاری شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در محل سالن اجتماعات امام سجاد(ع) شهرک فجرگاز برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، طی ارزيابي های صورت گرفته ازعملکرد و سنجش سطح كيفي و كمي فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در دستگاه هاي اجرايي استان هرمزگان در سال 1398 و در راستای دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت کشور، شرکت پالایش گاز سرخون و قشم درارائه همکاری موثر در ارتباطات بخشی ، فرا بخشی و مردمی را به خود اختصاص داد.
خبرنگار روابط عمومی در ادامه افزود : در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی دکتر همتی استاندار هرمزگان از زحمات و تلاش های بی شائبه مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم وکارکنان این مجموعه در جهت خدمت رسانی و ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی به مردم کشور بالاخص استان هرمزگان با اعطای لوح تقدیرتشکرنمودند.


١٢:٢٤ - 1399/06/17    /    شماره : ١٢٠٢٥    /    تعداد نمایش : ٩٩خروج
تصاویر منتخب