صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

آموزش نشان آور دانش و مهارت کارکنان صنعت نفت و گاز می باشد

 

آموزش نشان آور دانش و مهارت کارکنان صنعت نفت و گاز می باشد

دوره های آموزشی در ارتقاء دانش علمی ومهارت کارکنان پالایشگاه گازسرخون موثر است

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، محمد حسین نوروزی مدیرعامل این شرکت بر ضرورت برگزاری دوره های آموزشی به جهت تاثیر آن در افزایش علمی و تخصصی کارکنان این مجموعه در بخش های مختلف عملیاتی و ستادی تاکید کرد.

وی در ادامه گفت : شایسته است بخش اعظم سرمایه گذاری ها معطوف به حوزه آموزش ، توانمندسازی و تربیت نیروی انسانی کارآمد بعنوان سرمایه اصلی سازمان باشند.

نوروزی بیان کرد: توجه به امر آموزش کارکنان از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و توانایی آنان رادر انجام وظایف محوله، افزایش سطح کارایی و رسیدن به اهداف سازمان تسهیل  می کند.

ایشان با اشاره به تلاش های مسئولین و همکاران مجموعه واحد آموزش، تصریح کرد: طی برنامه ریزی ها و نیازسنجی انجام شده ، این شرکت از اول سال جاری تاکنون علیرغم به شیوع ویروس کرونا و محدودیت های موجود باهمکاری و همیاری واحدهای مربوطه دوره های آموزشی مناسب را حسب تقویم آموزشی و نیاز واحدها به منظور افزایش سطح علمی و مهارتی کارکنان بصورت حضوری و مجازی اجرا کند که برنامه برای سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

محمدحسین نوروزی با اشاره به اینکه شرکت پالایش گاز سرخون و قشم همواره در بخش آموزش و تربیت نیروی انسانی کارآمد در سطح صنعت گاز کشور پیشرو بوده، گفت: این شرکت با تعامل با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی دوره های آموزشی مختلفی را با استفاده از اساتید مجرب ویژه همکاران رسمی ، قرارداد مدت موقت و ارکان ثالث برگزار کرده است.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


١٣:٣٢ - 1399/12/04    /    شماره : ١٦٠٨٩    /    تعداد نمایش : ٣١خروج
تصاویر منتخب