صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

هدف اصلی غنی سازی اوقات فراغت مهارت آموزی و آموزش است

هدف اصلی غنی سازی اوقات فراغت مهارت آموزی و آموزش است
در راستای زمينه غني سازي اوقات فراغت فرزندان و خانواده ها و همچنین ترویج و توسعه برنامه ها و فعاليتهاي فرهنگی و ... در سطح سازمان و همانند سالهای گذشته با برنامه ریزی روابط عمومی و شورای فرهنگی شرکتهای تابعه صنعت گاز در هرمزگان و با همکاری و پشتیبانی همه جانبه واحدهای مختلف شامل : آموزش ، منابع انسانی ، امورمالی ، ورزش ، روابط عمومی و... درسالجاری در رشته های مختلف و با استقبال بی نظیر جوانان و نوجوانان در شهرک فجر برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، عنایت اله شکیبائیان رئیس روابط عمومی و دبیرشورای فرهنگی این شرکت افزود : با همت و برنامه ریزی مدون مسئولین و دست اندرکاران در برنامه های اوقات فراغت تابستان سالجاری برنامه های مختلف آموزشی از قبیل : نقاشی ، خطاطی ، سفال گری و.... در کنار کلاس‌های ورزشی ویژه فرزندان همکاران در حال حاضر باحضور اساتید مجرب و برجسته بصورت متداوم در محل کتابخانه و مجموعه فرهنگی شهرک فجر با استقبال پر شور نوجوانان و جوانان در حال برگزاری است.
وی افزود: با توجه به اینکه این شرکت از سالن‌های ورزشی مناسب نیز برخوردار است، کلاس‌های ورزشی در رشته‌های فوتبال ، تنیس روی میز، تکواندو، ژیمناستیک، کاراته، بسکتبال ، شنا، شطرنج، والیبال و فوتسال نیزبا حضور فرزندان کارکنان اعم از رسمی ، قراردادمدت موقت و ارکان ثالث در حال برگزار می باشد که همچنان شاهد گسترش روز افزون دوره های آموزشی و افزایش حضور نفرات هستیم.
شکیائیان در خاتمه گفت : به طور میانگین سالانه به ویژه در ایام تابستان تعداد 250 نفر از فرزندان پسر و دختر کارکنان از کلاس‌های اوقات فراغت شورای فرهنگی و کانون فرهنگی و تربیتی شهرک فجر استفاده می‌کنند.


١١:٥٣ - 1398/06/03    /    شماره : ٥٦٥٨    /    تعداد نمایش : ١٣١خروج
تصاویر منتخب