صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت بیش از 28 میلیون نفر ساعت کارکرد بدون حادثه در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

رئیس امور بهداشت و ایمنی و محیط زیست و پدافند غیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم خبر داد:
ثبت بیش از 28 میلیون نفر ساعت کارکرد بدون حادثه در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم
استراتژی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، ارتقای وضعیت HSE در ابعاد مختلف است.
رئیس امور بهداشت و ایمنی و محیط زیست و پدافند غیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم با بیان اینکه در حاضر28میلیون و 316 هزار و 915 نفر ساعت کارکرد بدون حادثه در این شرکت به ثبت رسیده، که شرکت پالایش گاز سرخون و قشم با درایت و تلاش کارشناسان مجموعه ایمنی برای دستیابی به توسعه و پایداری تولید در صنعت گاز کشور و ایمن در زمینه HSE برنامه مدونی در دستور کار دارد.
به گزارش خبرنگارروابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، مسلم علیمحمدی رئیس امور بهداشت و ایمنی و محیط زیست و پدافند غیر عامل این شرکت؛ تصریح کرد: در همین راستا نیز در سال 97 تعداد 1506 مجوز كار گرم و از ابتداي سال 98 تا كنون تعداد 568 مجوز كار گرم صادر شده است.
علیمحمدی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه شرکت پالایش گاز سرخون و قشم هم اکنون طرح پایداری در حوزه HSE را دنبال می کند، گفت: مسیر تعالی این شرکت، از تولید پایدار، رویکرد تکریم ارباب رجوع و مشتری‌ مداری و ... تمرکز بر خواسته‌های آن فراتر رفته و در راستای مسؤلیت‌پذیری در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی در سطح جامعه و بالاخص سطح صنعت نفت و گاز گام‌های بسیار مهمی برداشته است.
وی در ادامه یکی از ابعاد اصلی مسیر تعالی را مديريت يكپارچه در سطح صنعت نفت و گاز برشمرد و اظهار داشت: شرکت پالایش گاز سرخون و قشم همواره با همت و برنامه ریزی دقیق و منظم کارشناسان در زمینه ایجاد ساختارهای مناسب پیشرو بوده و بدنبال آن تدوين و به روزآوري دستورالعمل هاي حفظ و نگهداري از تجهیزات ، تاسیسات و سرمایه انسانی با استفاده از الگوهاي شرکت ملی گاز ایران در دستور کار این شرکت قرار دارد.


١٢:٠٠ - 1398/06/04    /    شماره : ٥٦٥٩    /    تعداد نمایش : ١٥٨خروج
تصاویر منتخب