صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

تبلور خود باوری و بومی سازی دانش فنی مصداق بارز صنعت مردان توانمند بخش تعمیرات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

جهاد در جبهه اقتصاد و تولید داخل توسط کارکنان توانمند پالایشگاه گاز سرخون
تبلور خود باوری و بومی سازی دانش فنی مصداق بارز صنعت مردان توانمند بخش تعمیرات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم
کارگاه مرکزی پیشرو در عرصه ساخت قطعات و خودکفایی
با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی و به جهت رسیدن به قله های خودکفایی در راستای تحقق اهداف و برنامه های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل در سطح ملی و همچنین برای ارتقاء سطح تولید پایدار در سطح صنعت نفت و گاز کشور به جهت خدمت رسانی به مردم ، اقدامات و ابتکارات منحصر به فردی توسط متخصصان و کارشناسان توانمند داخلی در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم صورت گرفته است.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، مهندس منوچهر جعفری رئیس تعمیرات این شرکت افزود : کارکنان خدوم و تلاشگر این مجموعه با استفاده از تجربه و دانش فنی خود در بخش های : جوشکاری ، تراشکاری و... به جهت ساخت ادوات و قطعات مورد نیاز در بخش های مختلف تاسیسات مشغول بکار بوده و بایستی گفت این مجموعه در انجام تعمیر و ساخت قطعات پالایشگاهی و همچنین در سایر فعالیتهای این شرکت پیشگام بوده است.
جعفری در ادامه بیان داشت : همکاران تلاشگر این مجموعه با استفاده از تجربه و دانش فنی خود توانسته اند در بخش های مختلف صنعت گاز بالاخص جبهه جهادی پالایشگاه گاز سرخون همواره گام های بسزایی بسمت حرکتی پویا و مستمر در عرصه خود کفایی برداشته که این امر ستودنی می باشد.
رئیس تعمیرات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم خاطرنشان کرد: این اقدام ارزشمند نتیجه حمایت پالایشگاه از توانمندی ها و دستاوردهای داخل و اتکا به دانش متخصصان و کارشناسان توانمند در بخش های مختلف در حوزه صنعت نفت و گاز بوده و برگ افتخار دیگری در عملکرد صنعتگران این مرز و بوم و جهادگران صنعت گاز در جنوب کشور است.


١٢:١٥ - 1398/06/05    /    شماره : ٥٦٦٠    /    تعداد نمایش : ١٠٨خروج
تصاویر منتخب