صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

تلاش کارکنان توانمند شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در راستای اسستمرار و توسعه تولید پایدار

تلاش کارکنان توانمند شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در راستای اسستمرار و توسعه تولید پایدار
تبلورخودباوری وحرکت در مسير خودکفایی مصداق بارز متخصصان توانمند صنعت گاز کشور می باشد.
افزایش اتکاء به تجهیزات داخلی با درایت و تدبیر متخصصان توانمند و جوانان نخبه
پالایشگاه گاز سرخون

مهندس منوچهر جعفری رئیس تعمیرات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از آغاز تعميرات اساسي رديف سوم واحد تنظيم نقطه شبنم(Unit 400C) پالايشگاه گاز سرخون به همت متخصصان توانمند و با تجربه این شرکت خبرداد .
به گزارش خبرنگار روابط عمومي شركت پالايش گاز سرخون و قشم، مهندس منوچهر جعفری رئیس تعمیرات این شرکت افزود : تعمیرات اساسی این واحد با حداكثر استفاده از فرصت و زمان به وجود آمده در جهت افزايش ايمني واحد پس از افزايش ظرفيت توليد در آينده نيز صورت پذيرد.
ايشان همچنين اعلام داشتند كه در خصوص مبدلهاي حرارتي، فعاليتهاي تعميراتی توسط کارکنان تلاشگر این شرکت در حال انجام بوده و اميد است بحول قو الهی و با همت همه دست اندر كاران در واحدهای مختلف پالایشگاه شامل : تعمیرات ، بهره برداری ، بازرسی فنی ، مهندسی و توسعه ، ایمنی و... در تاريخ مقرر و با حفظ استانداردها و ايمني كامل به اتمام رسيده و واحد مذكور در اسرع وقت در سرويس قرار گيرد.
وی در ادامه افزود : بحول قوه الهی و در سايه حمايت مسؤلين و نظارت متعهدانه و درایت كارشناسان و متخصصان توانمند و باتجربه فني شركت پالايش گاز سرخون و قشم توانسته ایم در زمینه اقتصاد مقاومتی و در راستای ساخت قطعات پالایشگاهی با همکاری شرکت های داخلی مشکلات مربوط به تامین قطعات را برطرف نموده و گام های غرورآفرینی در عرصه خودکفایی در سطح صنعت نفت و گاز برداریم.


١٥:٠٢ - 1398/07/07    /    شماره : ٦١٠٦    /    تعداد نمایش : ٢٤١خروج
تصاویر منتخب