صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بندرعباس از مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

تقدیر نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بندرعباس از مدیرعامل
شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

در راستای ترویج و توسعه برنامه های فرهنگی ، مذهبی در سطح سازمان و جامعه و همچنین به جهت ایفای نقش ارزنده و بسزای مدیر عامل و کارکنان تلاشگر و خدوم این شرکت در برپایی هرچه باشکوه تر برنامه مراسم بین المللی غدیر طی چندین سال متوالی به میزبانی بندرعباس و نیزدر سالجاری ، حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بندرعباس با اعطای لوح از اهتمام و كوششهاي انجام شده ازسوی مجموعه شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در تبيين و تعميم فرهنگ و پیشرفت اهداف و برنامه های غدیر در استان هرمزگان تقدیرو تشکر بعمل آوردند.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت بیان داشت : این شرکت در کنار وظایف سازمانی و عملیاتی ، د راستای مسئولیت های اجتماعی ، فعالیتهای فرهنگی ، اجتماعی ، مذهبی و متنوعی در سطح سازمان و استان با همکاری و مشارکت های متعدد با دیگر نهادها و سازمانها و ... انجام داده است.
خاطرنشان می سازد : حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده نماینده مقام معظم رهبری در استان ، با اهدای لوح سپاس از زحمات و تلاش های بی شائبه و ماندگار مدیریت و کارکنان خدوم مجموعه شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در راستای پیشبرد و تحقق اهداف و برنامه های فرهنگی تقدیر و تشکر نمودند.


١٥:٤٦ - 1398/07/30    /    شماره : ٦٤٦٣    /    تعداد نمایش : ٢٣٠خروج
تصاویر منتخب