صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

کنگره ملی شهدا موجب تداوم راه شهدا و فرهنگ شهادت می شود

کنگره ملی شهدا موجب تداوم راه شهدا و فرهنگ شهادت می شود
کنگره ملی 1500شهید استان هرمزگان به مهمانی لاله ها رفت و عطر مشام نواز شهید، بندرعباس را معطر کرد.
کنگره ملی 1500شهید با محوریت تبیین نقش زنان شهیده و ایثارگر استان در دوران تاریخ انقلاب اسلامی کار خود را آغاز کرد.
در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و با فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کارکنان و بسیجیان شرکت پالایش گاز سرخون و قشم همگام با سایر مردم شهید پرور شهرستان بندرعباس در مراسم افتتاحیه کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان اول دیماه سالجاری در محل مصلی جامع حضور بعمل آوردند.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، برگزاری کنگره ملی بزرگداشت 1500 شهید استان هرمزگان یک کار عظیم در این استان بود که با تلاش گسترده اقشار مختلف مردم ، دستگاه های اجرایی و نهادهای انقلابی بخصوص سپاه امام سجاد(ع) استان و بسیج رقم خورد.
کنگره ملی شهدای استان هرمزگان با ایجاد فضایی سرشار از معنویت موجب معرفی هرچه بیشتر 1500 شهید بزرگوار این استان به ویژه به نسل جوان شده ، تا همگان بدانند که فرزندان این دیار چه نقش مهم و ارزشمندی را در راستای دفاع از انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آب و خاک این سرزمین ایفا نموده اند.
خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت : دست اندر کاران ، مسئلان ، تلاشگران و فعالان در عرصه ی برگزاری کنگره ی ملی شهدای استان هرمزگان با برگزاری بسیار خوب این رویداد نقش اثر گذاری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تحقق آرمانهای شهدای بزرگوار داشتند.
خاطر نشان می سازد در پایان روز اول این کنگره ملی از برخی مادران شهدا و زنان ایثارگر استان هرمزگان نیز تجلیل بعمل آمد.
کنگره 1500 شهید استان هرمزگان از تاریخ یکم دیماه لغایت پنجم دیماه با اجرای برنامه های مختلف و برپایی نمایشگاه کتاب دفاع مقدس ، فرهنگی و نمایشگاه هبوط تاظهور در شهر بندرعباس برگزار می گردد.


١٠:٢١ - 1398/10/07    /    شماره : ٧٩٥٥    /    تعداد نمایش : ٢٦٧خروج
تصاویر منتخب