صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

شهداء مایه افتخار و سربلندی ملت ایران هستند

شهداء مایه افتخار و سربلندی ملت ایران هستند
اعزام کاروان عاشقان ولایت شرکت پالایش گاز سرخون و قشم به شهرستان کرمان
از بامداد امروز ورودی های شهر کرمان با وجود ترافیک بسیار سنگینی که بود، احاد مختلف مردم از نقاط مختلف کشور خود را به این شهر رسانده اند تا در این مراسم باشکوه و عظیم شرکت کنند و بدنبال آن نیز مردم شهید پرور میهن اسلامی بی صبرانه منتظربودند که پیکر پاک سپهبد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را در آغوش بگیرند.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، مدیران ، کارکنان ، جانبازان ، رزمندگان و خواهران این شرکت به صورت خود جوش و ادامه دهنده سیره راه شهیدان انقلاب اسلامی جهت حضور در مراسم تشییع پیکر مطهر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزم ایشان سردار پور جعفری عازم شهر کرمان شدند.
خبرنگاراعزامی این شرکت اظهار داشت : همکاران ولایت مدار شرکت پالایش گاز سرخون و قشم بامداد روز سه شنبه مورخه 17/10/98 به گلزار شهدای شهر کرمان رسیده و به خیل مردم شهید پرور پیوسته و پس از وداع با شهید در شامگاه همان روز بسمت بندرعباس حرکت نمودند.
خاطرنشان می سازد : سپهبد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همراه هانش در شامگاه جمعه مورخه 13/10/98 توسط بالگرد آمریکایی نزدیکی فرودگاه عراق مورد حمله تروریستی ارتش امریکا قرار گرفت.


١٠:٢٧ - 1398/10/22    /    شماره : ٧٩٥٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٨خروج
تصاویر منتخب