صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

مهندس محمدحسین نوروزی از اقدامات موثر در پیشگیری از شیوع و ابتلا به ویروس کرونا در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم خبر داد.

اگر یک سری اقدامات پیشگیرانه که عامل اصلی آن همان رعایت بهدشت فردی است، رعایت شود، قطعاً می‌توانیم این بیماری را به نحو احسن کنترل کنیم.
مهندس محمدحسین نوروزی از اقدامات موثر در پیشگیری از شیوع و ابتلا به ویروس کرونا در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم خبر داد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت بیان کرد : در راستای ترویج و توسعه ارزشهای سازمانی و همچنین بمنظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در سطح سازمان ، با همکاری واحدهای های مختلف از قبیل امور کالا و... و همچنین با تلاش شبانه روزی کارکنان واحد HSE مراحل خریداری تجهیزات فردی و بهداشتی شامل ماسک و ژل ضدعفونی کننده صورت گرفته و از اوایل هفته جاری در حال توزیع در بین همکاران رسمی ، قرارداد مدت موقت و ارکان ثالث می باشد.
نوروزی در ادامه افزود : باید توجه داشت که اصل کلیدی عدم ابتلا به این ویروس، همان رعایت بهداشت فردی است که در این زمینه، دو عامل اصلی باید بیشتر از بقیه، مد نظر قرار گیرد؛ اول، شست‌وشوی مداوم دست‌ها با آب و صابون در طول روز، هر بار به مدت ۲۰ ثانیه و چنان‌چه آب در دسترس نبود، استفاده از محلول‌های ضدعفونی‌کننده با پایه الکل بین ۶۰ تا ۹۰ درصد و نکته بعدی، در خصوص سرفه کردن است که چنان‌چه همکاری به هر دلیل سرفه و به‌ویزه سرفه خشک دارد، حتماً از ماسک استفاده کند.
وی در خاتمه خاطرنشان کرد : با برنامه ریزی های صورت گرفته و تصویب کمیته سلامت این شرکت اقدامات موثر بمنظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شامل : اطلاع رسانی از طریق اتوماسیون اداری ، اینترانت ، کانال سروش و... ، نصب تابلو و پوسترهای مقابله و پیگیری از ابتلا به کرونا در اماکن عمومی، کسر ساعات اداری ، تعطیلی رستوران جهت سرو غذا برای همکاران روزکار و باشگاه غذاخوری ، سم پاشی و ضدعفونی کردن کلیه سرویس ایاب و ذهاب نفرات ، لغو دوره های آموزشی ،لغو جلسات عمومی و غیر ضروری ، سم پاشی و ضدعفونی نمودن روزانه آبدارخانه ها ،سرویس های بهداشتی و راهرو های اداره مرکزی، سم پاشی کلیه ساختمان های مسکونی و مهمانسرای شهرک فجر ، سم پاشی کلیه پارک های تفریحی موجود در شهرک فجر با تلاش و همت همکاران واحد HSE و همکاری واحدهای دیگر بطور کامل انجام و در دست اقدام است.


١١:٠٧ - 1398/12/20    /    شماره : ٩٠١٤    /    تعداد نمایش : ٤٤٩خروج
تصاویر منتخب